OLÜMPIAADID

Rahvusvahelised aineolümpiaadid

         

Riiklikud aineolümpiaadid

geograafia  Kert Lelov 8.b   õp Priit Pensa
geograafia  Keidi Käärmann 9.a   õp Priit Pensa
geograafia  Hendrik Pajur 9.a 1. koht  õp Priit Pensa

Piirkondlikud aineolümpiaadid

matemaatika Hendrik Tens 4.a   õp Saima Alliksaar
matemaatika Tormi Evert 4.a   õp Saima Alliksaar
matemaatika Elis Lukner 4.b   õp Saima Alliksaar
matemaatika Säde Trolla 4.b   õp Saima Alliksaar
matemaatika Helena Maddison 4.c   õp Saima Alliksaar
matemaatika Krete Siimsaare 4.c   õp Saima Alliksaar
matemaatika Juhan Jasper Savi 4.e   õp Saima Alliksaar
matemaatika Liivar Lätt 4.e   õp Saima Alliksaar
matemaatika Agur Karakatš 5.a   õp Moonika Raudvee
matemaatika Miriam Ränkel 5.a   õp Moonika Raudvee
matemaatika Annika Leito 5.a   õp Moonika Raudvee
matemaatika Richard Ritso 5.b   õp Kaja Oras
matemaatika Heinrich Ritso 5.b   õp Kaja Oras
matemaatika Anna Savisaar 5.b   õp Kaja Oras
matemaatika Liina Marie Savi 5.b   õp Kaja Oras
matemaatika Birgit Sõber 5.b   õp Kaja Oras
matemaatika Kedilin Rägo 5.c   õp Moonika Raudvee
matemaatika Sander Eilmann 5.c   õp Moonika Raudvee
matemaatika Sirli Kütt 5.d   õp Ülle Puusepp
matemaatika Mirtel Vaasa 6.a   õp Ülle Puusepp
matemaatika Lisanne Opmann 6.a   õp Ülle Puusepp
matemaatika Kaspar Allas 6.b   õp Riivo Rivimets
matemaatika Rebeka Tiirmaa 6.c   õp Riivo Rivimets
matemaatika Grethe Guhse 6.d   õp Moonika Raudvee
matemaatika Markus Purge 6.d   õp Moonika Raudvee
geograafia Jan-Erik Kärner 7.b   õp Priit Pensa
geograafia Liisbet Vahtrik 7.b   õp Priit Pensa
geograafia Grete Tõnismäe 7.b   õp Priit Pensa
geograafia Kert Lelov 8.b 1. koht  õp Priit Pensa
geograafia Villem Leito 8.b 8. koht õp Kaire Sumberg
geograafia Minna Lepik 8.b   õp Priit Pensa
geograafia Marleen Tipka 8.b   õp Priit Pensa
geograafia Hendrik Pajur 9.a 1. koht õp Priit Pensa
geograafia Keidi Käärmann 9.a 2.-3. koht  õp Priit Pensa
geograafia Kevin-Richard Jõgi 9.a   õp Priit Pensa
geograafia Kathy Carmela Klassen 9.b   õp Priit Pensa
geograafia Roosi-Liis Keskküla 9.b   õp Priit Pensa
ajalugu Kaspar Allas 6.b   õp Jane Pääsukene
ajalugu Oliver Suurmets 6.d   õp Jane Pääsukene
ajalugu Risto Tiirmaa 7.b   õp Pille Kessel
ajalugu Noora Nukka 8.a   õp Jane Pääsukene
ajalugu Kristjan Rüüson 8.b   õp Jane Pääsukene
ajalugu Marcello-Marten Širikov 8.b   õp Jane Pääsukene
ajalugu Keidi Käärmann 9.a   õp Jane Pääsukene
ajalugu Mari Helen Aader 9.b   õp Jane Pääsukene
ajalugu Rainis Puusepp 9.b   õp Jane Pääsukene
matemaatika Jan-Erik Kärner 7.b   õp Riivo Rivimets
matemaatika Liisbet Vahtrik 7.b   õp Riivo Rivimets
matemaatika Kert Lelov 8.a 4. koht  õp Ülle Puusepp
matemaatika Ivar Peeling 8.a   õp Ülle Puusepp
matemaatika Marleen Tipka 8.a   õp Ülle Puusepp
matemaatika Minna Lepik 8.a   õp Ülle Puusepp
matemaatika Jürgen Puusepp 8.c   õp Ülle Puusepp
matemaatika Keidi Käärmann 9.a 1. koht  õp Ülle Puusepp
matemaatika Rainis Puusepp 9.b   õp Ülle Puusepp
inglise keel Kert Lelov 8.a   õp Aili Kadaste
inglise keel Maribel Klais 8.a   õp Aili Kadaste
inglise keel Renno Merenäkk 8.c   õp Liis Leilop
bioloogia Emma Katariina Siigur 8.a   õp Ana Valdmann
bioloogia Mari Helen Aader 9.a   õp Ana Valdmann
bioloogia Kathy Carmela Klassen 9.b   õp Ana Valdmann
bioloogia Roosi-Liis Keskküla 9.b   õp Ana Valdmann
bioloogia Kerli Jürimäe 9.b   õp Ana Valdmann
keemia Kert Lelov 8.a   õp Joana Jõgela
keemia Minna Lepik 8.a   õp Joana Jõgela
keemia Marleen Tipka 8.a   õp Joana Jõgela
keemia Jürgen Puusepp 8.c   õp Joana Jõgela
keemia Keidi Käärmann 9.a 6. koht õp Joana Jõgela
keemia Helena Rähni 9.a   õp Joana Jõgela
keemia Rainis Puusepp 9.b 8. koht  õp Joana Jõgela
keemia Robin Vool 9.b   õp Joana Jõgela
emakeel Liisbet Vahtrik 7.b   õp Kristiina Järve
emakeel Minna Lepik 8.a   õp Kristel Kruuse
emakeel Mia Faster 8.a 4. koht õp Kristel Kruuse
emakeel Keidi Käärmann 9.a   õp Kristiina Järve
emakeel Roosi-Liis Keskküla 9.b 5.-6. koht õp Riin Grossmann
emakeel Kathy Carmela Klassen 9.b   õp Riin Grossmann
füüsika Keidi Käärmann 9.a 1. koht õp Koit Timpman
füüsika Hendrik Pajur 9.a   õp Koit Timpman
füüsika Kevin-Richard Jõgi 9.a   õp Koit Timpman
füüsika Rainis Puusepp 9.b 3. koht õp Koit Timpman
füüsika Kert Lelov 8.a 1. koht õp Koit Timpman
loodusteadused Kert Lelov 8.a   õp Koit Timpman, õp Joana Jõgela, õp Priit Pensa
loodusteadused Marleen Tipka 8.a   õp Koit Timpman, õp Joana Jõgela, õp Priit Pensa
loodusteadused Lisete Suurmets 8.b   õp Koit Timpman, õp Joana Jõgela, õp Priit Pensa
loodusteadused Merili Päike 8.b   õp Koit Timpman, õp Joana Jõgela, õp Priit Pensa
loodusteadused Jürgen Puusepp 8.c   õp Koit Timpman, õp Joana Jõgela, õp Priit Pensa
inglise keel Mari Helen Aader  9.b 1. koht õp Astrid Salumets
inglise keel Keidi Käärmann 9.a   õp Aili Kadaste

 

Lisainfo