OLÜMPIAADID

Rahvusvahelised aineolümpiaadid

loodusteadused Robin Aleks Kavald 9.b pronksmedal õp Joana Jõgela, õp Koit Timpmann

Riiklikud aineolümpiaadid

         

Piirkondlikud aineolümpiaadid

matemaatika Karl Kristofer Haljand 9.a   õp Ülle Puusepp
matemaatika Robin Aleks Kavald 9.b   õp Ülle Puusepp
matemaatika Keidi Käärmann 8.a 1. koht õp Ülle Puusepp
matemaatika Nora Liis Kavald 8.b 5. koht õp Ülle Puusepp
matemaatika Rainis Puusepp 8.b 7. koht õp Ülle Puusepp
matemaatika Marleen Tipka 7.a 8. koht õp Ülle Puusepp
matemaatika Kert Lelov 7.a   õp Ülle Puusepp
matemaatika Ivar Peeling 7.a   õp Ülle Puusepp
bioloogia Kristiina Ernits 9.b 6. koht õp Ana Valdmann
bioloogia Robin Aleks Kavald 9.b   õp Ana Valdmann
bioloogia Mariliis Lääniste 9.b   õp Ana Valdmann
bioloogia Robin Aus 9.b   õp Ana Valdmann
bioloogia Kathy Carmela Klassen 8.b 4. koht õp Ana Valdmann
bioloogia Mari Helen Aader 8.b   õp Ana Valdmann
bioloogia Nora Liis Kavald 8.b   õp Ana Valdmann
bioloogia Markus Ummik 7.a   õp Ana Valdmann
bioloogia Kert Lelov 7.a   õp Ana Valdmann
keemia Karl Kristofer Haljand 9.a   õp Joana Jõgela
keemia Markus Kruusla 9.a   õp Joana Jõgela
keemia Robin Aleks Kavald 9.b 1. koht õp Joana Jõgela
keemia Robin Aus 9.b   õp Joana Jõgela
keemia Martin Männiste 9.b   õp Joana Jõgela
keemia Krisliin Rohtla 9.b   õp Joana Jõgela
keemia Keidi Käärmann 8.a 5. koht õp Joana Jõgela
keemia Helena Rähni 8.a   õp Joana Jõgela
keemia Rainis Puusepp 8.b   õp Joana Jõgela
keemia Robin Vool 8.b   õp Joana Jõgela
füüsika Robin Aleks Kavald 9.b 2. koht õp Koit Timpmann
füüsika Robin Aus 9.b   õp Koit Timpmann
füüsika Kristiina Ernits 9.b   õp Koit Timpmann
füüsika Keidi Käärmann 8.a 2. koht õp Koit Timpmann
füüsika Rainis Puusepp 8.b 5. koht õp Koit Timpmann
füüsika Nora Liis Kavald 8.b 6. koht õp Koit Timpmann
loodusteadused Kert Lelov 7.a   õp Koit Timpmann, õp Joana Jõgela, õp Ana Valdmann, õp Priit Pensa
loodusteadused Maribel Klais 7.a   õp Koit Timpmann, õp Joana Jõgela, õp Ana Valdmann, õp Priit Pensa
loodusteadused Keidi Käärmann 8.a   õp Koit Timpmann, õp Joana Jõgela, õp Ana Valdmann, õp Priit Pensa
loodusteadused Nora Liis Kavald 8.b   õp Koit Timpmann, õp Joana Jõgela, õp Ana Valdmann, õp Priit Pensa
loodusteadused Robin Vool 8.b   õp Koit Timpmann, õp Joana Jõgela, õp Ana Valdmann, õp Priit Pensa
loodusteadused Mari Helen Aader 8.b   õp Koit Timpmann, õp Joana Jõgela, õp Ana Valdmann, õp Priit Pensa
loodusteadused Rainis Puusepp 8.b   õp Koit Timpmann, õp Joana Jõgela, õp Ana Valdmann, õp Priit Pensa
inglise keel Robin Aleks Kavald 9.b   õp Astrid Salumets
inglise keel Nataly Rätsepp 9.a   õp Astrid Salumets

 

Lisainfo