KONKURSID

Rahvusvahelised konkursid

 
Pranglimise MM
Grethe Guhse (6.d) 3. koht  
 

Riiklikud konkursid

 
Nutispordi Eesti meistrivõistlused
Grethe Guhse (6.d) 2. koht  
 
RMK metsaviktoriini
Karoli Jõgi (6.b), Kristjan Mets (6.b), Sofia Kõivumägi (6.b), Triinu Bitter (6.b), Hettel Haava (6.b), Kristo Rannik (6.b), Birgit Objartel (6.b), Luisa-Simona Siht (6.b), Kaire Kivineem (6.b), Kaspar Allas (6.b), Anett Mägi (6.b), Andres Luka Uksov (6.b), Mait Vaino (6.b), Robin Valk (6.b), Selene Kaupmees (6.b), Crister Andresson (6.b), Ramon Paide (6.b), Oliver Peemot (6.b), Anette Lehtla (6.b), Selina Sussen (6.b)   õp Kaire Sumberg
Robin Mattias Oks (6.d), Oliver Suurmets (6.d), Meribel Suurpere (6.d), Diana Timmusk (6.d), Emili Timmusk (6.d), Tristan Mäesepp (6.d), Neil Mesi (6.d), Karoliina Bend (6.d), Grethe Guhse (6.d), Dora Ojaots (6.d), Rasmus Rives (6.d), Laura Salutamm (6.d), Erik Tens (6.d), Luisa Sults (6.d), Meribel Salmistu (6.d), Liisa-Lotta Laan (6.d), Liispet Leemet (6.d), Rasmus Rõžov (6.d), Andreas Aidnik (6.d)   õp Kaire Sumberg
Mia Elis Semm (7.b), Mark Mägi (7.a), Marii-Eliise Ats (7.b), Minna Lepik (8.b), Mia Faster (8.b), Renno Merenäkk (8.c), Kristjan Rüüson (8.b), Maribel Klais (8.b), Rasmus Kuusk (8.b), Keidi Käärmann (9.a), Kathy Carmela Klassen (9.b), Mari Helen Aader (9.b), Oliver Mägi (9.b), Nora Liis Kavald (9.b)   õp Priit Pensa
 
ETV ja Rakett 69 Goldbergi masina konkurss
Henri Põldma (7.b)   õp Priit Pensa
 
Noored Euroopa metsades
Keidi Käärmann (9.a), Kathy Carmela Klassen (9.b), Roosi-Liis Keskküla (9.b)   õp Priit Pensa
 
Euroopa statistikavõistluse Eesti II voor
Keidi Käärmann (9.a), Kathy Carmela Klassen (9.b), Rainis Puusepp (9.b) 1. koht õp Priit Pensa
 
Astronoomiaviktoriin "Pulsar"
Rainis Puusepp (9.b)  8. koht õp Priit Pensa
 
Eesti meistrivõistlusted pranglimises
Grethe Guhse (6.d) 1. koht  
 
Euroopa statistikavõistluse Eesti I voor
Keidi Käärmann (9.a), Kathy Carmela Klassen (9.b), Rainis Puusepp (9.b)   õp Priit Pensa
 
Junior Achievement ettevõtlusviktoriin
Marii-Eliise Ats (7.b), Kristjan Rüüson (8.b), Marcello-Marten Širikov (8.b), Marcus Pehka (8.b), Liisbeth Laanemets (9.a), Annemai Rajang (9.a), Gayla-Helery Mägi (9.a), Karl Markus Kurs (9.b), Oliver Mägi (9.b), Mari Helen Aader (9.b), Kerli Jürimäe (9.b), Art Richard Müürsepp (9.b)   õp Jane Pääsukene
 
FIRST LEGO League Eesti finaal
Hendrik Pajur (9.a), Kevin-Richard Jõgi (9.a), Rainis Puusepp (9.b), Kert Lelov (8.a), Villem Leito (8.a), Markus Tõnson (8.c), Jürgen Puusepp (8.c), Kristjan Kruus (8.c), Kermo Teeväli (7.a)   õp Priit Pensa
Heinrich Ritso (5.b), Richard Ritso (5.b), Ander Ala (5.b), Tormi Evert (4.a)   õp Priit Pensa
 
Energy Advice
Maria Kiara Johanson (6.c), Rebeka Tiirmaa (6.c), Saara Torm (6.c)   õp Tiina Mets
Keidi Käärmann (9.a), Helena Rähni (9.a)   õp Joana Jõgela
Rainis Puusepp (9.b), Kevin-Richard Jõgi (9.a), Kert Lelov (8.a)   õp Priit Pensa
 
Füüsika lahtine võistlud
Keidi Käärmann (9.a) 3. koht  õp Koit Timpmann
Rainis Puusepp (9.b)   õp Koit Timpmann
 
Eesti Meremuuseumi polaarviktoriin
Keidi Käärmann (9.a)   õp Priit Pensa
 
Integratsiooni Sihtasutuse kodanikupäeva viktoriin
Annemai Rajang (9.a)   õp Jane Pääsukene
 
Keemia lahtine võistlus
Keidi Käärmann (9.a)   õp Joana Jõgela
 

Piirkondlikud konkursid

 
Tartu ja Tartumaa koolinoorte mälumängu karikasarja III etapp
Keidi Käärmann (9.a), Mari Helen Aader (9.b), Rainis Puusepp (9.b)   õp Jane Pääsukene
 
Tartu ja Tartumaa koolinoorte mälumängu karikasarja II etapp
Keidi Käärmann (9.a), Mari Helen Aader (9.b), Rainis Puusepp (9.b)   õp Jane Pääsukene
 
Tartu Loodusmaja loomaviktoriin
Ekke Rikka (3.d), Annabel Proovel (3.d) 2.-3. koht õp Laura Kuusik
 
Ülelinnaline 5. klasside inglise keele viktoriin
Sirli Kütt (5.d), Marii Vlassov (5.d), Annika Leito (5.a) 3. koht õp Liis Leilop
 
8. klasside tehnoloogiaõpetuse konkurss
Kert Lelov (8.a) 1. koht õp Meelis Sulg
Jürgen Puusepp (8.c) 2. koht õp Meelis Sulg
 
Nuputa
Mirtel Vaasa (6.a), Kaspar Allas (6.b), Marii Vlassov (5.d), Annika Leito (5.a) 5. koht õp Moonika Raudvee, õp Ülle Puusepp, õp Riivo Rivimets
Lisanne Opmann (6.a), Grethe Guhse (6.d), Richard Ritso (5.b), Agur Karakatš (5.a)   õp Moonika Raudvee, õp Kaja Oras, õp Ülle Puusepp, õp Riivo Rivimets
Jan-Erik Kärner (7.b), Liisbet Vahtrik (7.b), Grete Tsäro (7.c) 8. koht õp Riivo Rivimets
 
FIRST LEGO League Lõuna-Eesti eelvoor
Hendrik Pajur (9.a), Kevin-Richard Jõgi (9.a), Rainis Puusepp (9.b), Kert Lelov (8.a), Villem Leito (8.a), Markus Tõnson (8.c), Jürgen Puusepp (8.c), Kristjan Kruus (8.c), Kermo Teeväli (7.a) Innovatsiooniprojekt I koht õp Priit Pensa
Heinrich Ritso (5.b), Richard Ritso (5.b), Ander Ala (5.b), Tormi Evert (4.a), Annaliisa Tamm (4.e) Roboti disain I koht õp Priit Pensa
 
Tartu rahu teemaline mälumäng
Keidi Käärmann (9.a), Mari Helen Aader (9.b), Rainis Puusepp (9.b)   õp Jane Pääsukene
 
Tartu linna 9. klasside tehnoloogiaõpetuse konkurss
Maario Libek (9.a) 1. koht  õp Meelis Sulg
 
Tartu linna GIS-päeva nutimatk
Björn Kuijstermans (9.a), Kevin-Richard Jõgi (9.a), Hendrik Pajur (9.a) 2.-4. koht õp Priit Pensa
Renno Merenäkk (8.c), Markus Tõnson (8.c) 2.-4. koht õp Priit Pensa
 
Tartu linna 4. klasside ettelugemispäev
Railis Merenäkk (4.a), Juhan Jasper Savi (4.e, eripreemia)   õp Meeri Talv
 
Tartu linna 6. klasside kuulamismäng "Kõrvateritaja"
Luisa Soome (6.a), Laura-Liis Luige (6.a), Hanna Karileet (6.a)   õp Riin Grossmann
 
Tartumaa noorte projektide tunnustamise konkurss "Ettevõtlik noor 2019"
Minna Lepik (8.a), Ricard Vardja (8.a), Gayla-Helery Mägi (9.a), Marii-Eliise Ats (7.b), Kristjan Rüüson (8.b), Markus Tõnson (8.c), Liina Riin Jõgi (8.c), Gregor Kolvald (7.c) Ühtekuuluvustunnet tekitav projekt juh Egle Saarepere
 
2. klasside ülelinnaline looduse tundmise võistlus "Loodus lummab"
Pille Savisaar (2.b), Uku Maru Evert (2.b), Marten Laanemaa (2.b), Daniel Lukner (2.b)  1.-2. koht õp Ülle Kepler

 

Lisainfo