SPORDIVÕISTLUSED

 

Riiklikud spordivõistlused

 
Eesti Koolispordi Liidu ujumisvõistlused
Sten-Arti Prans (7.b) 1. koht (vaba)
1. koht (rinnuli)
1. koht (sellili)
õp Mariann Rajang
Kristjan Reivart (5.c) 2. koht (vaba)
2. koht (rinnuli)
6. koht (sellili)
õp Mariann Rajang
Kristo Rannik (5.b) 4. koht (vaba)
4. koht (rinnuli)
3. koht (sellili)
õp Mariann Rajang
Grete Tsäro (6.c), Uku Puusepp (5.a) , Gete Jürgenson (3.b), Gregor Vool (5.a), Karl Koka (3.b)   õp Mariann Rajang
Eesti Koolispordi Liidu meistrivõistlused valikorienteerumises
Renno Merenäkk (7.c) 4. koht õp Mariann Rajang
Rainis Puusepp (8.b)   õp Mariann Rajang
Sten Marten Helerand (5.d)   õp Mariann Rajang
Rasmus Kraav (3.e)   õp Mariann Rajang
Andra Anett Stokermann (3.b)   õp Mariann Rajang
Katerina Grigorova (3.b)   õp Mariann Rajang
Siim Lillemaa (9.a)   õp Mariann Rajang
Annemai Rajang (8.b)   õp Mariann Rajang
 

Piirkondlikud spordivõistlused

 
4.-6.klassi tüdrukute maakondlik minivõrkpalli turniir
Annabel Rohtla (6.b), Meribel Rohtla (6.b), Siret Pent (6.b), Lizette Saaremaa (6.c), Kaire Kivineem (5.b), Liisbet Vahtrik (6.b), Anett Mägi (5.b), Marianne Sugasepp (6.c) 3. koht õp Mariann Rajang
 
4.-6.klassi poiste maakondlik minivõrkpalli turniir
Rene Kaeramaa (6.b), Rasmus Kask (6.b), Rasmus Valter (6.b), Erik Vaher (6.b), Henri Põldma (6.b), Jan Erik Kärner (6.b) 4. koht õp Mariann Rajang
 
Sisesõudmise Tartu karikavõistlused
Kristho Kaldmaa (7.c) (individuaalne 2. koht), Markus Tõnson (7.c), Madis Terandi (7.b) ja Ricard Vardja (7.a) võistkondlik
2. koht
õp Gert Voomets
Jakko Turro (9.b), Rikko Turro(9.b), Jan-Erik Lai (9.b) ja Robin Aus (9.b)   õp Gert Voomets
 
Tartu koolide karikavõistlused kergejõustikus
Mariliis Lääniste (9.b) - 8.-9.klassi tüdrukute kuulitõuge 1. koht õp Mariann Rajang
Meribel Rohtla (6.b) - 6.-7. klassi tüdrukute 600m jooks 7. koht õp Mariann Rajang
Annabel Rohtla (6.b) - 6.-7. klassi tüdrukute kõrgushüpe 5. koht õp Mariann Rajang
Marian Orrin (7.c) - 6.-7. klassi tüdrukute kaugushüpe 7. koht õp Mariann Rajang
Sille Aksalu (7.a) - 6.-7. klassi tüdrukute kuulitõuge 8. koht õp Mariann Rajang
Triin Berkhald (6.c) - 6.-7. klassi tüdrukute 60m jooks 7. koht õp Mariann Rajang
Anna Rosenthal (8.a) - 8.-9. klassi tüdrukute 60m jooks 8. koht õp Mariann Rajang
Katriin Kalpus (6.c), Grete Tsäro (6.c), Annabel Rohtla (6.b), Meribel Rohtla (6.b) - 6.-7. klassi tüdrukute 4x200m teatejooks   õp Mariann Rajang
 
Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused
Kaire Kivineem (5.b), Lisette Grossberg (5.a), Hettel Haava (5.b), Mirtel Vaasa (5.a), Saara Torm (5.c), Mia-Lotta Neemre (5.c), Luisa Soome (5.a), Liispet Leemet (5.d) 4. koht õp Mariann Rajang
 
Tartu linna 4.-5.klasside Dumle rahvastepallivõistlused 
Kaire Kivineem (5.b), Anett Mägi (5.b), Hettel Haava (5.b), Saara Torm (5.c), Luisa Soome (5.a), Mirtel Vaasa (5.a), Liispet Leemet (5.d), Miia Lotta Neemre (5.c), Lisette Grossberg (5.a) 2. koht õp Mariann Rajang
 
Tartu linna saalihoki meistrivõistlused 
Mirtel Vaasa (5.a), Kätriin Altsaar (4.b), Laura Põldma (4.b), Kaire Kivineem (5.b), Rebeka Tiirma (5.c)  3. koht õp Mariann Rajang
Lizette Saaremaa (6.c), Marleen Tipka (7.a), Noora Nukka (7.a), Pille Pihlik (7.a) 4. koht õp Mariann Rajang
Aron Tammekänd (7.a), Gregor Jüriado (7.b), Marten Rives (7.c), Markus Pehka (7.b), Romet Poll (6.c), Roland Kruus (7.b) 3. koht õp Mariann Rajang
Liis Lokk (9.b), HelinLiis Sõrra (9.a), Christina Kasesalu (9.a), Annemai Rajang (8a), GaylaHelery Mägi (8.a), Kätriin Valvik (9.a) 4. koht õp Mariann Rajang
Jakob Maaten (1.d), Lauri Lepist (1.d), Pärtel Väärt (1.a), Robin Kraav (1.a), Johannes Rakko (1.c) 1. koht õp Helen Kaarjärv
Melissa Delicia Rannul (3.c), Julia Vikman (3.c), Mirtel Altsaar (3.e), Adele Roop (3.e), Melinda Männiste (2.b), Gerda Linsi (2.d), Marii Banhard (2.a) 3. koht õp Helen Kaarjärv

 

Lisainfo