Meie kooli 4.a klass koos klassijuhataja Monika Avistega võtab osa My Hits väljakutsest, mis seadis ülesandeks 3-minutilise tantsuvideo tegemist. Tegutseti inglise keele, klassijuhatajatundide ajal ning paar korda ka pärast tunde. Suured tänud kaasa aidanud õpetajatele.


Väljakutseks pidi valmima maksimaalselt 3-minutiline tantsuline video. Õp. Monika Aviste mõte oli edasi anda idee, et õppimine võib olla lahe, võtmesõnadeks veel integratsioon õppeainete vahel muusika, kehaline kasvatus, inglise keel), autentsed õppematerjalid (muusikavideo, laulusõnad) ning liikuma kutsuv kool.

Filmimise pool ja tantsusammud olid laste osa, lõpu droonivideo filmis lapsevanem Rainer Banhard ning videomontaaźi tegi 4.a õpilane Armin Selgis oma isa Rainer Selgisega.

 

Nüüd on see koht, kus me palume Teie abi! Kuna tegemist on hääletamisvõistlusega, siis paluksime meie videole Teie hääle. Mis seal salata, konkurents on karm, kuna osalevad tantsukoolid profitiimidega, kuid meie videol on väärtus omaette, laste enda tehtud, olemasolevate vahenditega jne. Olulisim on koostegemine, koosolemine, osalemine ning enda proovile panek, mitte võit, kuid loota ikka võib, ehk on meie toetajaskond piisavalt suur ning nähakse meie panust ning tegemisrõõmu. Hääletamiseks vajuta video juures südamele. Auhinnaks on 1000 eurot.

Video on nähtav:

https://myhits.postimees.ee/valjakutse/#_Xt9lgz6mYc

 

 

Lisainfo

Meie veebisait kasutab küpsiseid

Valides „Nõustun“, annate nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Lugege rohkem meie küpsise poliitikast.