Sõbrapäeva, 14. veebruari õhtu möödus Veeriku koolis vägagi meeleolukalt, sest just sel õhtul toimus traditsiooniline muusikaüritus Veurovisioon! 

Ettevalmistused Veurovisiooniks algasid juba mitu nädalat tagasi, kui avati registreerimine ning oma etteasteid harjutama asusid nii väikesed kui suured Veeriku kooli õpilased. 

Laval sai näha mitmekülgseid numbreid – oli nii soliste kui tervet klassi haaravaid esitusi. Iga esitus oli eriline ning oli näha, et õpilased olid palju vaeva näinud. Vaatama oli kogunenud nii õpilasi, õpetajaid, vilistlasi kui ka lapsevanemaid. 

Õpilaste esitusi sel õhtul hindas žürii koosseisus: Allan Kasuk ansamblist Kruuv, vilistlaste esindajad Anel Neumann ja Reimo Kivine, õpilasesinduse president Hannes Palu ning õpetajad Kristel Kruuse, Mare Vakker, Mari Timmi ja Astra Volkov. 

Oma tööd ei olnud neil aga sugugi lihtne teha, sest 18 väga hea esituse seast tuli välja valida need kõige-kõigemad. I kooliastmes jagati kohad järgmiselt: noorem vanuserühm (1.-5.klass) I koht - 4.d “Käänulised teed”, II koht - 2.a “Parmupillihullus” Meisterjaan, III koht - 3.b “Kikilips” Ivo Linna ja eripreemia "Säravad tähed" - 1.a “Laskem laulda”. Ja vanem vanuserühm (6.-9. klass) I koht - 6.c “Tiffer” Ursula, II koht - 9.a “Ajateenija” Terminaator, III koht - 5.a “Ei peatu” Liis Lemsalu ja erpreemia "Rahvuslikud noodid" - 8.b “Põgene, vaba laps" ning "Parim emotsioon" - 7.a ja 7.b “Tartu marss”.

Publiku lemmikuteks osutusid 5.b klass looga „Kiki Miki“. 

Tunnustust väärivad aga kõik ülesastunud õpilased ning neid ettevalmistustel toetanud ja juhendanud õpetajad. Suured tänud meeldejääva ürituse eest!

Aitäh õhtujuhtidele Liis Tõntselile ja Siim Sussenile, helitehnikutele Ricard Vardjale, Steven Laulile ja Kristjan Rüüsonile, fotograafile Natali Marie Ernitsale, kaameramehele Priit Pensale ning kõikidele õpilastele ja õpetajatele, kes andsid oma panuse ürituse korraldamisesse. 

Jääme ootama järgmist aastat ja järgmist Veurovisiooni!

 

Pildid: https://photos.app.goo.gl/KduUvQjDKOcJhL6C3

Vaata filmi

Lisainfo