Sõbrapäevale eelnev õhtu, 13. veebruar möödus Veeriku koolis vägagi meeleolukalt, sest just sel õhtul toimus traditsiooniline muusikaüritus Veurovisioon! 

Ettevalmistused Veurovisiooniks algasid juba jaanuaris, kui avati registreerimine ning oma etteasteid harjutama asusid nii väikesed kui ka suured Veeriku kooli õpilased. 

Laval sai näha mitmekülgseid numbreid – oli nii soliste kui tervet klassi haaravaid esitusi. Iga esitus oli eriline ning oli näha, et õpilased olid palju vaeva näinud. Vaatama oli kogunenud nii õpilasi, õpetajaid, vilistlasi kui ka lapsevanemaid. Vilistlased astusid lavale ka üllatusesinemisega.

Õpilaste esitusi sel õhtul hindas žürii koosseisus: vilistlaste esindajad Karoli Luige ja Marta Lepson, õpilasesinduse president Gayla-Helery Mägi ning õpetajad Kristel Kruuse, Mare Vakker, Mari Timmi ja Astra Volkov. 

Oma tööd ei olnud neil aga sugugi lihtne teha, sest 18 väga hea esituse seast tuli välja valida need kõige-kõigemad. I kooliastmes jagati kohad järgmiselt: noorem vanuserühm (1.-5.klass) eripreemia "Publiku lemmik" - 2.a “Sel ööl on tunne” Liis Lemsalu. I koht - 3.c "Suusalumi” Kristel Aaslaid, II koht - 5.c "Rulli, rulli, rulli" Öed, III koht - 4.d "Kits on vait". Ja vanem vanuserühm (6.-9. klass) eripreemia "Parim laul" - 6.b “Mere pidu" Kihnu Virve ning "Parim kava" - 7.a “Barbie girl” Aqua ja "Aasta üllataja" - 6.c "Thunder" Imagine Dragons. I koht - 9.a/9.b "Smells like teen spirit" Nirvana , II koht - 7.b "La Macarena" Los Del Rio, III koht - 9.b "Leto svet" Kreisiraadio.

Tunnustust väärivad aga kõik ülesastunud õpilased ning neid ettevalmistustel toetanud ja juhendanud õpetajad. Suur tänu õpetaja Reet Tallole ja 8.a klassile, kes kujundasid aula lava. Ja aitäh meeldejääva ürituse eest õpetajatele, kes üllatasid väga liikuva lavalise etteastega - Helen Puusemp, Helen Kaarjärv, Liis Leilop, Egle Saarepere, Signe Seene, Kaire Sumberg, Merili Raudmäe, Kristel Kruuse, Margot Oinus, Anne Välja ja Riivo Rivisepp.

Aitäh õhtujuhtidele Christina Kasesalule ja Robin Aleks Kavaldile, helitehnikutele Ricard Vardjale, Markus Tõnsonile ja Kristjan Rüüsonile, fotograafile Kristiina Ernitsale, kaameramees õpetaja Priit Pensale ning kõikidele õpilastele ja õpetajatele, kes andsid oma panuse ürituse korraldamisesse. 

Jääme ootama järgmist aastat ja järgmist Veurovisiooni!

 

Pildistas: Kristiina Ernits (9.b)
Vaata rohkem siit: https://goo.gl/7HKfWX

 

 

Vaata filmi

Lisainfo