Veel enne vaheaega, 22. veebruaril toimusid kolm pidulikku EV 101. aastapäeva aktust.

I kooliastme aktusel esinesid 1. ja 2.-4. klassi mudilaskoorid lauludega ""Eesti laps", "Ilus on isamaa" ja "Rõõmulaul". Tantsisid 1.b klassi rahvatantsurühm tantsudega "Eesti polka" ja 2.-3. klassi tantsurühm tantsuga "Päikesejänkud".

II kooliastme aktusel esinesid laste- ja poistekoor lauludega "Siin olen kasvanud", "Vanaisa" ja "Maarja kuld". Veel esinesid 2.-3. klassi rahvatantsurühma õpilased tantsudega "Päikesejänku" ning "Oige ja vasempa".

III kooliastme aktuse viisid 7.-9. klassi õpilased sel aastal ise läbi, tuginedes laulupeo maastikumängul külastatud laulupeo paikade ajaloole. Etteasted olid väga loomingulised - lauldi, eteldi ja mängiti ka kitarri ja klaverit.

Aktuseid juhtisid õpilased Mia Faster (7.a), Marii-Eliise Ats (6.b) ja Annemai Rajang (9.b). Helitehnika eest vastutasid õpilased Ricard Vardja (7.a), Kristjan Rüüson (7.b) ja Markus Tõnson (7.c). Laulukoore juhendasid õpetajad Mare vakker ja Astra Volkov. Rahvatantsurühmad olid õpetaja Ülle Kepleri juhendatud. Aula oli kaunistatud isamaalistes toonides tänu õpetaja Reet Tallole. Pidulikud liputseremooniad said tehtud tänu 9. klassi õpilastele - Robin Aus (9.b), Ene-Ly Roosimaa (9.b), Mari-Ly Roosimaa (9.b9, Elmar Vare (9.a), Eliise Kivi (9.a) ja Helin-Liis Sõrra (9.a). III kooliastme aktust pildistas õpilane Kristiina Ernits (9.b). Aktuste sisu panid kokku ja õpilasi juhendasid õpetajad Pille Kessel, Jane Pääsukene ja huvijuht Egle Saarepere. Suur tänu kogu korraldusmeeskonnale!

 

Vaata rohkem pilte siit - https://drive.google.com/drive/folders/1GpF7Yu0EbNiqzU6fcxlI_jX8eptbL5gs?fbclid=IwAR2lTsJ1T09TuTLGsUocyWWz1P0j_qTlYa4Q81gKfdh58NP4raWBnZ7EOw8

Lisainfo

Meie veebisait kasutab küpsiseid

Valides „Nõustun“, annate nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Lugege rohkem meie küpsise poliitikast.