Huviringide plaan täieneb jooksvalt septembri esimestel nädalatel.

Mudilaskoor 1. kl N, R 12.25-13.10 Aula Astra Volkov
Mudilaskoor 2.-4. kl E, R 13.20-14.05 B-245 Mare Vakker, Astra Volkov
Poistekoor 2.-5. kl K, N 13.20-14.05 A-231 Mare Vakker, Astra Volkov
Lastekoor 5.-9. kl T, N 14.15-15.00 B-245 Mare Vakker
Rahvatants 1.-2. kl K 13.20-14.05 Aula Ülle Kepler
Rahvatants 3.-4. kl E 13.20-14.05 Aula Ülle Kepler
Rahvatants 6. kl N 14.15-15.00 Aula Ülle Kepler
Näitering 4.-9. kl K 14.15-15.00 (noorem rühm)
K 15.10-15.55 (vanem rühm)
Aula Kristel Kruuse
Käsitöö 6.-9. kl (kangastelgedel kudumine) K 14.15-15.55 A-126 Reet Tallo
Klaasimaaliring 1.-9. kl T 14.15-15.00 (1. rühm);
K 13.15-14.00 (2. rühm)
A-113 Marell Rõss
Ajalooring 5.-9. kl R 15.10-16.40 (üle nädalati) A-224 Laura Laanisto
Robootika ring (Jänku-Jussi NutiLabor)
1. kl
E 12.30-13.50 (1. rühm);
K 12.30-13.50 (2. rühm)
Arvutiklassid Saima Alliksaar
Robootika ring (NutiLabor)
2.-4. kl

E 13.20-14.05 (1. rühm);
R 13.20-14.05 (2. rühm)

Arvutiklassid Priit Pensa
Robootika ring (NutiLabor)
5.-9. kl
K 14.15-16.00 Arvutiklassid Priit Pensa
Palliring 2.-4.kl E 13.20-14.05 Võimla Mariann Rajang
Võimlemine 1. kl T 12.00-13.00
R 13.30-14.30
Aula Nele Kimmel
Võimlemine 2. kl T 13.00-14.00
R 14.30-15.30
Aula Nele Kimmel
Võimlemine 3.-4. kl T 14.00-15.00
R 15.30-16.30
Aula Nele Kimmel
Võimlemine 5.-7. kl T 15.00-16.00
R 16.30-17.30
Aula Nele Kimmel
Showtants (nooremad)
K-Tantsukool
Alustab oktoobrist Aula Kairit Kaaleste
Showtants (vanemad)
K-Tantsukool
Alustab oktoobrist Aula Kairit Kaaleste
Saalihoki 1.-4. kl T, N 15.15-16.15 Võimla Sander Hannus
Judo 1.-4. kl T, N 17.30-19.00 Matiruum Andre Seppa
Akrobaatika 1. kl T 13.15-14.15;
N 12.15-13.15
Matiruum Oliver Arg
Akrobaatika 2. kl T, N 14.15-15.15 Matiruum Oliver Arg
Akrobaatika 3. kl T, N 15.15-16.15 Matiruum Oliver Arg
Korvpall 1. kl N 16.15-17.15
R 13.15-14.15
Võimla René  Sepp
Korvpall 2.-4. kl E, K, R 16.15-17.15 Võimla Kaiti Vasiljeva
Jalgpall FC Helios Treeningute ajad TVK staadion  

Lisainfo