Huviringide plaan täieneb jooksvalt septembri esimestel nädalatel.

Mudilaskoor 1. kl E 12.25-13.10
R 12.25-13.10
A-231 Astra Volkov
Mudilaskoor 2.-4. kl N 13.20-14.05
R 13.20-14.05
A-231 Mare Vakker, Astra Volkov
Poistekoor 2.-6. kl K 14.15-15.00 A-231 Mare Vakker, Astra Volkov
Lastekoor 5.-9. kl T 08.15-9.00
N 14.15-15.00
B-245 Mare Vakker
Rahvatants 1. kl N 12.25-13.10 Aula Ülle Kepler
Rahvatants 2.-3. kl E 13.20-14.05 Aula Ülle Kepler
Rahvatants 4.-5. kl N 13.20-14.05 Aula Ülle Kepler
Rahvatants 7. kl N 14.15-15.55 Aula Ülle Kepler
Näitering 4.-6. kl K 14.00-15.00 Aula Kristel Kruuse
Näitering 7.-9. kl K 15.00-16.00 Aula Kristel Kruuse
Kunstiring 2. kl E 13.15-14.00 A-228 Meeri Talv
Kunstiring 3. kl T 13.15-14.00 A-228 Meeri Talv
Klaasimaaliring 5.-9. kl K 14.15-15.00
N 13.20-14.05
A-427 Marell Rõss
Teadusring 5.-6. kl K 15.15
üle nädalati
A-407 Joana Jõgela, Kädi Lubi, Mariel Olkonen
Robootika ring (Jänku-Jussi NutiLabor)
1. kl
K 12.25-13.50
N 12.25-13.50
Arvutiklassid Saima Alliksaar
Robootika ring (NutiLabor)
2. kl

R 13.20-14.05

Arvutiklassid Priit Pensa
Robootika ring (NutiLabor)
3.-5. kl

N 14.15-15.30

Arvutiklassid Priit Pensa
Robootika ring (NutiLabor)
6.-9. kl
K 15.00-17.00 Arvutiklassid Priit Pensa
Võimlemine 1. kl
SK Finess
T 12.15-13.15
R 13.15-14.15
Aula Nele Kimmel
Võimlemine 2.-3. kl
SK Finess
T 13.15-14.15
R 14.15-15.15
Aula Nele Kimmel
Võimlemine 4.-5. kl
SK Finess
T 14.15-15.15
R 15.15-16.15
Aula Nele Kimmel
Võimlemine
SK Finess Eliit
T 16.15-17.30
N 18.30-19.30
R 16.15-17.15
Aula Nele Kimmel
Saalihoki 1.-4. kl N 15.05-15.50
R 15.05-15.50
Võimla Sander Hannus
Judo 1.-4. kl
Judoklubi DO
E 14.10-15.40
N 14.10-15.40
Matiruum Andre Seppa
Korvpall 1.-2. klass
BC Tartu Korvpallikool
T 16.00-17.00
N 16.00-17.00
Võimla René Sepp
Akrobaatika 1. kl
VK Akros
K 13.20-14.05
N 13.20-14.05
Matiruum Hans Christjan Lilles
Showtants 1.-4. kl
K-Tantsukool
E 14.15-15.00
K 14.15-15.00
Aula
Matiruum
Kairit Kaaleste
Jalgpall FC Helios Treeningute ajad TVK staadion Urmo Viickberg

Lisainfo