Huviringide plaan täieneb jooksvalt septembri esimestel nädalatel.

Mudilaskoor 1. kl T 12.50-13.35
K 12.50-13.35
A-231 Astra Volkov
Mudilaskoor 2.-4. kl T 13.45-14.30
K 10.55-11.40
A-231 Mare Vakker, Astra Volkov
Poistekoor 2.-6. kl N 10.55-11.40
R 12.30-13.35
A-231 Mare Vakker, Astra Volkov
Lastekoor 5.-9. kl E 10.55-11.40
T 10.55-11.40
B-245 Mare Vakker
Rahvatants 1. kl K 12.50-13.35 Aula Ülle Kepler
Rahvatants 2. kl N 13.45-14.30 Aula Ülle Kepler
Rahvatants 3.-5. kl K 14.40-15.25 Aula Ülle Kepler
Rahvatants 6.-8. kl E 14.40-15.25 Aula Ülle Kepler
Näitering 4.-6. kl K 11.00-11.40 Aula Kristel Kruuse
Näitering 7.-9. kl K 15.25-16.10 Aula Kristel Kruuse
Kunstiring 1. kl T 12.50-13.35 B-343 Laura Puusepp
Kunstiring 2. kl T 13.45-14.30 B-343 Laura Puusepp
Kunstiring 3. kl N 13.45-14.30 B-341 Laura Puusepp
Kunstiring 4. kl N 14.40-15.25 B-341 Laura Puusepp
Klaasimaaliring 5.-9. kl N 14.40-15.25 A-427 Marell Rõss
School televison Iga kuu 1. ja 4. nädala N 11.00-11.55 A-425 Liis Leilop
Meediaring 6.-9. kl N 11.00-11.55 A-426 Siiri Mugra
Ettevõtlusring 6.-9. kl E 15.25-16.10 A-224 Jane Pääsukene
Telgedel kudumine 6.-9. kl K 14.50-16.30 A-126 Reet Tallo
Käsitööring 4.-6. kl E 14.40-16.10 A-122 Grete Küppar
Lauatennis 4.-9. kl E 16.20-17.30 3. korruse koridoris Riivo Rivimets
Robootika ring (Jänku-Jussi NutiLabor)
1. kl
T 12.50-14.15
N 13.50-15.15
A-113 Saima Alliksaar
Robootika ring (NutiLabor)
2. kl

K 13.45-14.30

Arvutiklassid Priit Pensa
Robootika ring (NutiLabor)
3.-5. kl

N 14.30-15.30

Arvutiklassid Priit Pensa
Robootika ring (NutiLabor)
6.-9. kl
R 14.40-16.10 Arvutiklassid Priit Pensa
Võimlemine 1.2. kl
SK Finess
T 13.45-14.30
R 13.45-14.30
Aula Marju Asarov
Võimlemine 3.-4. kl
SK Finess
T 14.45-15.45
R 14.45-15.45
Aula Marju Asarov
Võimlemine 5.-7. kl
SK Finess
T 15.45-16.45
R 15.45-16.45
Aula Marju Asarov
Võimlemine 7.-8. kl
SK Finess Eliit
R 16.45-18.30 Aula Eva Maria Hanson
Saalihoki 1.-4. kl K 16.10-17.00
R 16.10-17.00
Võimla Sander Hannus
Judo 1.-4. kl
Judoklubi DO
E 14.40-16.10
N 14.40-16.10
Matiruum Andre Seppa
Korvpall 1.-2. klass
BC Tartu Korvpallikool
T 16.10-17.00
N 16.10-17.00
Võimla René Sepp
Showtants 1.-4. kl
K-Tantsukool
E 13.45-14.30
K 14.40-15.25
Aula
Matiruum
Kairit Kaaleste
Jalgpall FC Helios Treeningute ajad TVK staadion Urmo Viickberg
Mõttemängud 1.-4. klass T 13.45-14.30 B-336 Meelis Kuldkepp
Bridž 4.-6. klass N 14.35-15.45 B-336 Tiit Hendrik Piibeleht
Male 1.-4. klass E 13.45-14.30 B-336 Andres Karba

 

Lisainfo