Kuupäev
Üritus
Sihtgrupp
Korraldajad
I trimester
2. sept Kooliaasta avaaktused 1.-9. klass, lapsevanemad E. Saarepere, M. Vakker, K. Kruuse, A. Volkov, R. Tallo
5. sept Huviringide laat 1.-9. klass, lapsevanemad E. Saarepere, huviringide juhendajad
10. sept Lemmikloomapäev 1.-9. klass E. Saarepere, K. Sumberg, T. Mets, õpilasesindus
17. sept Lasteteater “Näed, see seal!” 1.-3. klass E. Saarepere, Lepatriinu Teater
16.-20. sept Ülemaailmne koristuspäev 1.-9. klass, lapsevanemad K. Sumberg, L. Leilop, E. Saarepere, aineõpetajad, klassijuhatajad
23. sept Lapsevanemate üldkoosolek I kooliastme lapsevanemad R. Ahven, C. Luts, klassijuhatajad
24. sept Lapsevanemate üldkoosolek II ja III kooliastme lapsevanemad R. Ahven, C. Luts, klassijuhatajad
sept/okt Helkuri- ja ohutu liiklemise kampaania 1.-9. klass E. Saarepere, õpilasesindus
2. okt Mälumängu I voor 4.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene, T. Luige
4. okt Õpetajate päev 1.-9. klass, õpetajad E. Saarepere, A. Salumets, R. Tallo, 9.klasside õpilased, õpilasesindus
7.-11. okt Vaimse tervise nädal 1.-9. klass, õpetajad, õpilasesindus E. Saarepere, K. Hunt, klassijuhatajad, õpilasesindus
16. okt “Sinu käed päästavad elu!” 1.-9. klass, õpetajad E. Saarepere, M. Margus, A. Välja
18. okt Kooli 32. aastapäeva üritused 1.-9. klass Klassijuhatajad, aineõpetajad, E. Saarepere, T. Luige, C. Luts, R. Ahven
31. okt Helkurikõnd 1.-9. klass, lapsevanemad, õpetajad Tervisekomisjon
6. nov Mälumängu II voor 4.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene, T. Luige
7. nov Isadepäev 1.-9. klass, lapsevanemad E. Saarepere, aineõpetajad, klassijuhatajad
22. nov Kadrikarneval 1.-3. klass T. Mets, M. Rõss, M. Rajang, L. Leilop, õpilasesindus, E. Saarepere
26. nov Kodanikupäev 7.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene, K. Kruuse, E. Saarepere
II trimester
4. dets Mälumängu III voor 4.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene, T. Luige
dets Jõululaat 1.-9. klass E. Saarepere, J. Jõgela, J. Pääsukene, õpilasesindus, klassijuhatajad
17. dets Jõuluetendus kell 10.00 ümbruskonna lasteaedadele Kannikese, Meelespea ja Maarjamõisa lasteaeda lapsed K. Kruuse, M. Rõss, R. Tallo, M. Vakker, A. Volkov, N. Kimmel, E. Saarepere, õpetajad
17. dets Jõuluetendus kell 18.00 1. klassid, lapsevanemad K. Kruuse, M. Rõss, R. Tallo, M. Vakker, A. Volkov, N. Kimmel, E. Saarepere, õpetajad
18. dets Jõuluetendus kell 14.00 5.-9. klass, lapsevanemad K. Kruuse, M. Rõss, R. Tallo, M. Vakker, A. Volkov, N. Kimmel, E. Saarepere, õpetajad
18. dets Jõuluetendus kell 18.00 2.-4. klass, lapsevanemad K. Kruuse, M. Rõss, R. Tallo, M. Vakker, A. Volkov, N. Kimmel, E. Saarepere, õpetajad
20. dets Jõululaulude laulmine 1.-9. klass A. Volkov, Ü. Kepler, M. Vakker, E. Saarepere, klassijuhatajad
20. dets Jõulukontsert Pauluse kirikus kell 12.00 1.-9. klass M. Vakker, A. Volkov, klassijuhatajad
jaan Karjääripäev 7.-9. klass E. Saarepere, J. Pääsukene, K. Järve, klassijuhatajad
jaan Mälumängu IV voor 4.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene, T. Luige
veebr Mälumängu V voor 4.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene, T. Luige
14. veebr Sõbrapäev 1.-9. klass E. Saarepere, õpilasesindus, klassijuhatajad
veebr Veurovisioon 1.-9. klass, vilistlased E. Saarepere, õpilasesindus, klassijuhatajad
21. veebr EV 102. aastapäeva aktused 1.-9. klass J. Pääsukene, P. Kessel, M. Vakker, A. Volkov, E. Saarepere, R. Tallo
III trimester
märts Mälumängu VI voor 4.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene, T. Luige
märts Lasteteater 1.-3. klass E. Saarepere, Lepatriinu Teater
13. märts Emakeelepäev 4.-9. klass K. Järve, K. Kruuse, R. Grossmann, J. Pääsukene, E. Kõiv, M. Talv
märts Pildistamine 1.-9. klass, õpetajad E. Saarepere, klassijuhatajad
aprill Mälumängu VII voor 4.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene, T. Luige
29. aprill Tervise ja liikumise päev 1.-9. klass G. Voomets, R. Sepp, M. Rajang, A. Välja, H. Kaarjärv, E. Saarepere
30. aprill ÕÕ päev 4.-9. klass C. Luts, E.Saarepere, T. Luige, klassijuhatajad
6. mai Kevadkontsert 1. klasside õpilased ja lapsevanemad M. Vakker, R. Tallo, G. Küppar, M. Rõss, Ü. Kepler, A. Volkov, E. Saarepere, K. Kruuse, klassijuhatajad
7. mai Kevadkontsert 2.-9. klasside õpilased ja lapsevanemad M. Vakker, R. Tallo, G. Küppar, M. Rõss, Ü. Kepler, A. Volkov, E. Saarepere, K. Kruuse, klassijuhatajad
4.-8. mai Õpilastööde näitus 1.-9. klass R. Tallo, M. Rõss, M. Sulg, G. Küppar, klassiõpetajad
27. mai Tutipäev 9. klass E. Saarepere, 1. klasside klassijuhatajad, K. Kruuse, G. Voomets, M. Vakker, 8. klassid
1. juuni Lastekaitsepäev 1.-9. klass Klassijuhatajad
2. juuni Tervise- ja liikumispäev 1.-9. klass G. Voomets, A. Välja, H. Kaarjärv, M. Rajang, R. Sepp, E. saarepere, mängujuhid, klassijuhatajad
5. juuni Matkapäev 1.-8. klass P. Pensa, K. Sumberg, A. Valdmann, T. Mets, L. Puusepp, E. Saarepere, klassijuhatajad
9. juuni Õppeaasta lõpuaktused 1.-8. klass M. Vakker, Ü. Kepler, A. Volkov, K. Kruuse, E. Saarepere
9. juuni Direktori vastuvõtt Tublimad õppurid, lapsevanemad, õpetajad R. Ahven, E. Saarepere, R. Tallo, M. Balder, A. Salumets
juuni 33. lennu lõpuaktus Lõpetajad, lapsevanemad R. Tallo, A. Salumets, K. Kruuse, G. Voomets, M. Vakker, 8. klassi õpilased, E. Saarepere

 

Lisainfo