Kuupäev
Üritus
Sihtgrupp
Korraldajad
I trimester
1. sept Kooliaasta avaaktused 1.-9. klass, lapsevanemad E. Saarepere, M. Vakker, K. Kruuse, A. Volkov, R. Tallo
10. sept Huviringide laat 1.-9. klass, lapsevanemad E. Saarepere, huviringide juhendajad
15. sept Ülemaailmne koristuspäev 1.-9. klass, lapsevanemad K. Sumberg, L. Leilop, E. Saarepere, aineõpetajad, klassijuhatajad
24. sept Lapsevanemate üldkoosolek I kooliastme lapsevanemad R. Ahven, C. Luts, klassijuhatajad
25. sept Lapsevanemate üldkoosolek II ja III kooliastme lapsevanemad R. Ahven, C. Luts, klassijuhatajad
sept/okt Helkuri- ja ohutu liiklemise kampaania 1.-9. klass E. Saarepere, õpilasesindus
okt Mälumängu I voor 4.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene
5. okt Õpetajate päev 1.-9. klass, õpetajad E. Saarepere, K. Kruuse, J. Pääsukene, 9. klasside õpilased
19. okt Kooli 31. aastapäeva üritused 1.-9. klass Klassijuhatajad, aineõpetajad, E. Saarepere, C. Luts, R. Ahven
nov Mälumängu II voor 4.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene
1. nov Lasteteater „Terves kehas, terve vaim“ 1.-3. klass E. Saarepere, M. Balder
5.-7 nov Klasside pildistamine 2.-9. klass E. Saarepere, õpilasesindus, Fotomaagia
8. nov Isadepäev 1.-9. klass, lapsevanemad E. Saarepere, aineõpetajad, klassijuhatajad
22. nov Kadrikarneval 1.-3. klass M. Sulg, M. Raudmäe, A. Kadaste, A.Volkov, õpilasesindus, E. Saarepere
26. nov Kodanikupäev 7.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene, E. Saarepere
II trimester
dets Mälumängu III voor 4.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene
13. dets Jõululaat 1.-9. klass E. Saarepere, õpilasesindus, klassijuhatajad
18. dets Jõuluetendus kell 10.00 ümbruskonna lasteaedadele Kannikese, Meelespea ja Maarjamõisa lasteaeda lapsed K. Kruuse, M. Rõss, R. Tallo, M. Vakker, A. Volkov, N. Kimmel, H. Klaos, E. Saarepere, M. Timmi
18. dets Jõuluetendus kell 18.00 1. klassid, lapsevanemad K. Kruuse, M. Rõss, R. Tallo, M. Vakker, A. Volkov, N. Kimmel, H. Klaos, E. Saarepere, M. Timmi
19. dets Jõuluetendus kell 14.00 5.-9. klass, lapsevanemad K. Kruuse, M. Rõss, R. Tallo, M. Vakker, A. Volkov, N. Kimmel, H. Klaos, E. Saarepere, M. Timmi
19. dets Jõuluetendus kell 18.00 2.-4. klass, lapsevanemad K. Kruuse, M. Rõss, R. Tallo, M. Vakker, A. Volkov, N. Kimmel, H. Klaos, E. Saarepere, M. Timmi
20. dets Jõululaulude laulmine 1.-9. klass A. Volkov, Ü. Kepler, M. Vakker, E. Saarepere
20. dets Jõulukontsert Pauluse kirikus kell 11.00 1.-9. klass M. Vakker, A. Volkov, klassijuhatajad
jaan Kooliraadio avamine terve koolipere E.Saarepere, ÕE, kooliraadio meeskond
jaan Mälumängu IV voor 4.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene
veebr Mälumängu V voor 4.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene
12. veebr Sõbrapäev laat 1.-9. klass E. Saarepere, õpilasesindus, klassijuhatajad
13. veebr Veurovisioon 1.-9. klass, vilistlased E. Saarepere, õpilasesindus, klassijuhatajad
22. veebr EV 101. aastapäeva aktused 1.-9. klass J. Pääsukene, P. Kessel, M. Vakker, A. Volkov, E. Saarepere, R.Tallo
III trimester
märts Mälumängu VI voor 4.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene
märts Lasteteater 1.-3. klass E. Saarepere, Lepatriinu Teater
14. märts Emakeelepäev 4.-9. klass K. Järve, K. Kruuse, R. Grossmann, J. Pääsukene, M. Talv
20. märts Karjääripäev 7.-9. klass E. Saarepere, klassijuhatajad
aprill Mälumängu VII voor 4.-9. klass K. Järve, J. Pääsukene
29. aprill Tervise ja liikumise päev 1.-9. klass G. Voomets, R. Sepp, M. Rajang, A. Välja, H. Kaarjärv, E. Saarepere
30. aprill Ohutuspäev 4.-9. klass E. Saarepere, aineõpetajad, klassijuhatajad
9. mai Kevadkontsert 1. klasside õpilased ja lapsevanemad M. Vakker, R. Tallo, M. Rõss, Ü. Kepler, A. Volkov, E. Saarepere, K. Kruuse, klassijuhatajad
9. mai Kevadkontsert 2.-9. klasside õpilased ja lapsevanemad M. Vakker, R. Tallo, M. Rõss, Ü. Kepler, A. Volkov, E. Saarepere, K. Kruuse, klassijuhatajad
6.-12. mai Õpilastööde näitus 1.-9. klass R. Tallo, M. Rõss, M. Sulg, klassiõpetajad
29. mai Tutipäev 9. klass K. Kruuse, J. Pääsukene, E. Saarepere
3. juuni Matkapäev 1.-8. klass P. Pensa, K. Sumberg, A. Valdmann, T. Mets, E. Saarepere, klassijuhatajad
4.-7. juuni Õppesuundade päevad 1.-9. klass Aineõpetajad, klassijuhatajad, E. Saarepere
11. juuni Õppeaasta lõpuaktused 1.-8. klass M. Vakker, Ü. Kepler, A. Volkov, E. Saarepere
11. juuni Direktori vastuvõtt Tublimad õppurid, lapsevanemad, õpetajad R. Ahven, E. Saarepere, R. Tallo, M. Balder, A. Salumets
15. juuni Lõpuaktus Lõpetajad, lapsevanemad K. Kruuse, R. Õigus, R. Tallo, E. Saarepere

Lisainfo