OLÜMPIAADID

Rahvusvahelised aineolümpiaadid

         

Riiklikud aineolümpiaadid

füüsika Kert Lelov 9.a 4. koht õp Koit Timpmann
loodusteadused Kert Lelov 9.a   õp Koit Timpmann

Piirkondlikud aineolümpiaadid

ühiskonnaõpetus Martin Vels 6.d 4. koht õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Egor Künnapuu 6.d 6. koht õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Aron Künnapuu 6.d 7. koht õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Kristen Plado 6.d 8. koht õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Ricard Varja 9.a   õp Jane Pääsukene
ühiskonnaõpetus Marcello-Marten Širikov 9.b   õp Jane Pääsukene
ühiskonnaõpetus Jürgen Puusepp 9.c   õp Jane Pääsukene
geograafia Kaspar Allas 7.b   õp Priit Pensa
geograafia Saskia Jõgever 8.b 3. koht õp Priit Pensa
geograafia Grete Tõnismäe 8.b   õp Priit Pensa
geograafia Marii-Eliise Ats 8.b   õp Priit Pensa
geograafia Liisbet Vahtrik 8.b   õp Priit Pensa
geograafia Kert Lelov 9.a 5. koht õp Priit Pensa
geograafia Marleen Tipka 9.a 8.-9. koht õp Priit Pensa
geograafia Minna Lepik 9.a   õp Priit Pensa
geograafia Villem Leito 9.a   õp Kaire Sumberg
geograafia Renno Merenäkk 9.c   õp Priit Pensa
füüsika Kert Lelov 9.a 1. koht õp Koit Timpmann
matemaatika Kaspar Allas 7.b 1. koht õp Ülle Puusepp
matemaatika Grethe Guhse 7.d   õp Ülle Puusepp
matemaatika Martin Hannes Nuuma 7.a   õp Ülle Puusepp
matemaatika Jan-Erik Kärner 8.b 5. koht õp Riivo Rivimets
matemaatika Ivar Peeling 9.a   õp Ülle Puusepp
matemaatika Kert Lelov 9.a   õp Ülle Puusepp
bioloogia Liisbet Vahtrik 8.b   õp Ronald Laarmaa
bioloogia Minna Lepik 9.a   õp Ronald Laarmaa
bioloogia Lisete Suurmets 9.b   õp Ronald Laarmaa
emakeel Grethe  Guhse 7.d   õp Kristel Kruuse
keemia Christia Noormets 8.a   õp Laura Puusepp
keemia Karoliina Rooden 8.a   õp Laura Puusepp
keemia Grete Tõnismäe 8.b   õp Laura Puusepp
keemia Liisbet Vahtrik 8.b   õp Laura Puusepp
keemia Kert Lelov 9.a   õp Ronald Laarmaa
keemia Ivar Peeling 9.a   õp Ronald Laarmaa
keemia Renno Merenäkk 9.c   õp Ronald Laarmaa
emakeel Hettel Haava 7.b   õp Elli Kõiv
emakeel Liisbet Vahtrik 8.b   õp Kristiina Järve
emakeel Mia Faster 9.a   õp Kristel Kruuse
emakeel Minna Lepik 9.a   õp Kristel Kruuse

 

Lisainfo