OLÜMPIAADID

Rahvusvahelised aineolümpiaadid

loodusteadused Robin Aleks Kavald 9.b pronksmedal õp Joana Jõgela, õp Koit Timpmann

Riiklikud aineolümpiaadid

käsitöö Nora Liis Kavald 8.b 1. koht õp Reet Tallo
füüsika Robin Aleks Kavald 9.b III järk õp Koit Timpmann
füüsika Keidi Käärmann 8.a   õp Koit Timpmann
füüsika Nora Liis Kavald 8.b   õp Koit Timpmann
füüsika Rainis Puusepp 8.b   õp Koit Timpmann

Piirkondlikud aineolümpiaadid

õpioskused Elina Siniorg 4.d   õp Meeri Talv
õpioskused Agnes Vengerfeldt 4.b   õp Meeri Talv
õpioskused Birgit Sõber 4.b   õp Meeri Talv
õpioskused Liina Marie Savi 4.b   õp Meeri Talv
vene keel Marleen Tipka 7.a   õp Natalia Zinakova
vene keel Kristel Paap 7.c   õp Natalia Zinakova
õpioskused Katariina-Luiize Supe 3.e   õp Signe Seene
õpioskused Gabrielle Kolk 3.e   õp Signe Seene
õpioskused Mirtel Aal 3.d   õp Kairi Land
õpioskused Stella Brita Allas 3.d   õp Kairi Land
õigekiri Annika Leito 4.a 8. koht õp Riin Grossmann
õigekiri Sirli Kütt 4.d   õp Meeri Talv
õigekiri Miriam Ränkel 4.a   õp Riin Grossmann
õigekiri Kristella Jõgi 4.d   õp Meeri Talv
õigekiri Martin Vels 4.d   õp Meeri Talv
õigekiri Lisette Grossberg 5.a 4. koht õp Riin Grossmann
õigekiri Mirtel Vaasa 5.a 6. koht õp Riin Grossmann
õigekiri Kaspar Allas 5.b   õp Meeri Talv
õigekiri Triinu Bitter 5.b   õp Meeri Talv
õigekiri Grethe Guhse 5.d   õp Kristel Kruuse
õigekiri Liisbet Vahtrik 6.b 8. koht õp Kristiina Järve
õigekiri Marleen Tipka 7.a   õp Kristel Kruuse
õigekiri Minna Lepik 7.a   õp Kristel Kruuse
õigekiri Roosi-Liis Keskküla 8.b 4. koht õp Riin Grossmann
õigekiri Kathy Carmela Klassen 8.b   õp Riin Grossmann
õigekiri Helena Rähni 8.a   õp Kristiina Järve
õigekiri Kristiina Ernits 9.b   õp Kristel Kruuse
õigekiri Nataly Rätsepp 9.a   õp Kristel Kruuse
käsitöö Noora Liis Kavald 8.b 1. koht õp Reet Tallo
matemaatika Birgit Sõber 4.a   õp Tiina Ruus
matemaatika Richard Ritso 4.b   õp Tiina Ruus
matemaatika Heinrich Ritso 4.b   õp Tiina Ruus
matemaatika Sander Eilmann 4.c   õp Tiina Ruus
matemaatika Kaisa Tikk 4.a   õp Tiina Ruus
matemaatika Grethe Guhse 5.d   õp Merili Raudmäe
matemaatika Mirtel Vaasa 5.a   õp Ülle Puusepp
matemaatika Kaspar Allas 5.b   õp Riivo Rivimets
matemaatika Jan-Erik Kärner 6.b 2. koht õp Riivo Rivimets
matemaatika Liisbet Vahtrik 6.b   õp Riivo Rivimets
inglise keel Keidi Käärmann 8.a 1. koht  õp Aili Kadaste
ühiskonnaõpetus Triin Berkhald 6.a   õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Karoliina Rooden 6.a   õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Kermo Teeväli 6.a   õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Marii-Eliise Ats 6.b   õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Grete Tõnismäe 6.b   õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Liisbet Vahtrik 6.b   õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Kaspar Altsaar 6.c   õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Katriin Kalpus 6.c   õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Sandra Plink 6.c   õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Romet Poll 6.c   õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Rasmus Zirel 6.c   õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Grete Tsäro 6.c   õp Pille Kessel
ühiskonnaõpetus Janno Järve 9.a   õp Jane Pääsukene
ühiskonnaõpetus Helin-Liis Sõrra 9.a   õp Jane Pääsukene
ühiskonnaõpetus Mariliis Lääniste 9.b   õp Jane Pääsukene
ühiskonnaõpetus Kristiina Ernits 9.b   õp Jane Pääsukene
ühiskonnaõpetus Krisliin Rohtla 9.b   õp Jane Pääsukene
ühiskonnaõpetus Jakko Turro 9.b   õp Jane Pääsukene
ühiskonnaõpetus Liis Lokk 9.b   õp Jane Pääsukene
ühiskonnaõpetus Jan-Erik Lai 9.b   õp Jane Pääsukene
ühiskonnaõpetus Rikko Turro 9.b   õp Jane Pääsukene
ühiskonnaõpetus Lisbeth Lepind 9.b   õp Jane Pääsukene
ühiskonnaõpetus Robin Aus 9.b   õp Jane Pääsukene
geograafia Robin Aleks Kavald 9.b  6. koht õp Priit Pensa
geograafia Kristiina Ernits 9.b   õp Priit Pensa
geograafia Robin Aus 9.b   õp Tiina Mets
geograafia Mariliis Lääniste 9.b   õp Priit Pensa
geograafia Hendrik Pajur 8.a 1. koht  õp Priit Pensa
geograafia Keidi Käärmann 8.a 4. koht  õp Priit Pensa
geograafia Kathy Carmela Klassen 8.b 7. koht  õp Priit Pensa
geograafia Kert Lelov 7.a 2. koht  õp Priit Pensa
geograafia Villem Leito 7.a   õp Kaire Sumberg
geograafia Markus Ummik 7.a   õp Priit Pensa
geograafia Lisete Suurmets 7.b   õp Tiina Mets
geograafia Renno Merenäkk 7.c   õp Priit Pensa
matemaatika Karl Kristofer Haljand 9.a   õp Ülle Puusepp
matemaatika Robin Aleks Kavald 9.b   õp Ülle Puusepp
matemaatika Keidi Käärmann 8.a 1. koht õp Ülle Puusepp
matemaatika Nora Liis Kavald 8.b 5. koht õp Ülle Puusepp
matemaatika Rainis Puusepp 8.b 7. koht õp Ülle Puusepp
matemaatika Marleen Tipka 7.a 8. koht õp Ülle Puusepp
matemaatika Kert Lelov 7.a   õp Ülle Puusepp
matemaatika Ivar Peeling 7.a   õp Ülle Puusepp
bioloogia Kristiina Ernits 9.b 6. koht õp Ana Valdmann
bioloogia Robin Aleks Kavald 9.b   õp Ana Valdmann
bioloogia Mariliis Lääniste 9.b   õp Ana Valdmann
bioloogia Robin Aus 9.b   õp Ana Valdmann
bioloogia Kathy Carmela Klassen 8.b 4. koht õp Ana Valdmann
bioloogia Mari Helen Aader 8.b   õp Ana Valdmann
bioloogia Nora Liis Kavald 8.b   õp Ana Valdmann
bioloogia Markus Ummik 7.a   õp Ana Valdmann
bioloogia Kert Lelov 7.a   õp Ana Valdmann
keemia Karl Kristofer Haljand 9.a   õp Joana Jõgela
keemia Markus Kruusla 9.a   õp Joana Jõgela
keemia Robin Aleks Kavald 9.b 1. koht õp Joana Jõgela
keemia Robin Aus 9.b   õp Joana Jõgela
keemia Martin Männiste 9.b   õp Joana Jõgela
keemia Krisliin Rohtla 9.b   õp Joana Jõgela
keemia Keidi Käärmann 8.a 5. koht õp Joana Jõgela
keemia Helena Rähni 8.a   õp Joana Jõgela
keemia Rainis Puusepp 8.b   õp Joana Jõgela
keemia Robin Vool 8.b   õp Joana Jõgela
füüsika Robin Aleks Kavald 9.b 2. koht õp Koit Timpmann
füüsika Robin Aus 9.b   õp Koit Timpmann
füüsika Kristiina Ernits 9.b   õp Koit Timpmann
füüsika Keidi Käärmann 8.a 2. koht õp Koit Timpmann
füüsika Rainis Puusepp 8.b 5. koht õp Koit Timpmann
füüsika Nora Liis Kavald 8.b 6. koht õp Koit Timpmann
loodusteadused Kert Lelov 7.a   õp Koit Timpmann, õp Joana Jõgela, õp Ana Valdmann, õp Priit Pensa
loodusteadused Maribel Klais 7.a   õp Koit Timpmann, õp Joana Jõgela, õp Ana Valdmann, õp Priit Pensa
loodusteadused Keidi Käärmann 8.a   õp Koit Timpmann, õp Joana Jõgela, õp Ana Valdmann, õp Priit Pensa
loodusteadused Nora Liis Kavald 8.b   õp Koit Timpmann, õp Joana Jõgela, õp Ana Valdmann, õp Priit Pensa
loodusteadused Robin Vool 8.b   õp Koit Timpmann, õp Joana Jõgela, õp Ana Valdmann, õp Priit Pensa
loodusteadused Mari Helen Aader 8.b   õp Koit Timpmann, õp Joana Jõgela, õp Ana Valdmann, õp Priit Pensa
loodusteadused Rainis Puusepp 8.b   õp Koit Timpmann, õp Joana Jõgela, õp Ana Valdmann, õp Priit Pensa
inglise keel Robin Aleks Kavald 9.b   õp Astrid Salumets
inglise keel Nataly Rätsepp 9.a   õp Astrid Salumets

 

Lisainfo