KONKURSID

Rahvusvahelised konkursid

 
     
 

Riiklikud konkursid

 
Matemaatikavõistlus Känguru
Jasper Kärner (2.d)   õp Laura Kuusik
Jan Erik Kärner (6.b)   õp Riivo Rivimets
Nora Liis Kavald (8.b) 7. koht õp Ülle Puusepp
Rainis Puusepp (8.b)   õp Ülle Puusepp
Keidi Käärmann (8.a)   õp Ülle Puusepp
Kert Lelov (7.a)   õp Ülle Puusepp
Robin Aleks Kavald (9.b)   õp Ülle Puusepp
 
RoboMiku Lahing 2019
Kevin-Richard Jõgi (8.a), Hendrik Pajur (8.a), Rainis Puusepp (8.b), Kert Lelov (7.a), Villem Leito (7.a), Jürgen Puusepp (7.c), Markus Tõnson (7.c), Kristjan Kruus (7.c), Kermo Teeväli (6.a), Heinrich Ritso (4.b), Richard Ritso (4.b), Aron Künnapuu (4.d), Egor Künnapuu (4.d), Tormi Evert (3.a), Oliver Vähk (3.a), Sten-Tõnis Feldmann (3.d), Rasmus Antsi (3.e)   õp Priit Pensa
 
Mõttespordi olümpiaad
Andero Punning (2.e), Hendrik Tens (3.a), Karl Johann Haabma (2.b), Rasmus Kraav (3.e), Doris Valk (2.b), Oliver Vähk (3.a), Kevin Teeväli (2.c), Mattias Aal (2.b), Mathias Kukk (2.c), Krete Siimsaare (3.c), Helena Maddison (3.c), Rico Lõhmus (3.e), Aleksander Lembra (2.c), Kristo Kolossov (3.e), Liivar Lätt (3.e), Raimond Paatsi (2.e), Märten Leemet (3.a), Mati Urb (2.b), Raner Tiirmaa (3.c), Mirell Vohta (3.e), Mirjam Kittus (2.e), Hanna-Liisa Ujuk (3.e), Tormi Evert (3.a), Säde Lindma (3.a)   õp Helen Puusemp
 
Euroopa statistikavõistluse Eesti teine voor
Kristiina Ernits (9.b), Robin Aus (9.b), Robin Aleks Kavald (9.b) 5. koht õp Priit Pensa
 
Astronoomiaviktoriin "Pulsar"
Rainis Puusepp (8.b) 6. koht  
 
FIRST LEGO League finaal
Kevin-Richard Jõgi (8.a), Hendrik Pajur (8.a), Rainis Puusepp (8.b), Kert Lelov (7.a), Villem Leito (7.a), Markus Tõnson (7.c), Kristjan Kruus (7.c), Jürgen Puusepp (7.c), Kermo Teeväli (6.a) Esitlus I koht õp Priit Pensa
Heinrich Ritso (4.b), Richard Ritso (4.b), Tormi Evert (3.a)   õp Priit Pensa
 
Matemaatika lahtised võistlused
Keidi Käärmann (8.a), Rainis Puusepp (8.b), Robin Aleks Kavald (9.b), Martin Männiste (9.b)   õp Ülle Puusepp
 
Euroopa statistikavõistluse Eesti esimene voor
Kristiina Ernits (9.b), Robin Aus (9.b), Robin Aleks Kavald (9.b)   õp Priit Pensa
 
Füüsika lahtine võsitlus
Robin Aus (9.b)   õp Koit Timpmann
Robin Aleks Kavald (9.b)   õp Koit Timpmann
 
EGEA geograafianädala veebiviktoriin
Kristiina Ernits (9.a), Robin Aus (9.a), Mariliis Lääniste (9.a), Kathy Carmela Klassen (8.b), Roosi-Liis Keskküla (8.b)   õp Priit Pensa
 
Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seeneviktoriin
Nora Liis Kavald (8.b), Kerli Jürimäe (8.b), Mari Helen Aader (8.b) 2. koht õp Ana Valdmann
Mariliis Lääniste (9.b), Robin aus (9.b), Martin Männiste (9.b) 3. koht õp Ana Valdmann
 

Piirkondlikud konkursid

 
Nukkude joonistamise konkurss
Krete Siimsaar (3.c; esiviisik), Janeli Reimand (3.c; esiviisik), Margaret Vau (3.c), Annagret Vau (3.c), Maarja Lääniste (3.c), Miranda Marie Audova (3.c), Liselle Järvekalda (3.c), Mia-Nora Abrase (3.c)   õp Riina Karpov
 
Võistkondlik viktoriin „Reis mööda Venemaad"
Liisbeth Laanemets (8.a), Anna Rosenthal (8.a), Nora Liis Kavald (8.b), Roosi-Liis Keskküla (8.b), Kathy Carmela Klassen (8.b), Keidi Käärmann (8.a), Gayla-Helery Mägi (8.a), Helena Rähni (8.a), Björn Dominicus Kuijstermans (8.b), Gerda Õunapuu (8.a)   õp Natalia Zinakova, õp Svetlana Galatš, õp Jekaterina Mark
 
Võistkondlik spordimälumäng "Bumerang"
Robin Aus (9b), Mariliis Lääniste (9b), Jan-Erik Lai (9b), Jan-Erik Kärner (6b) 2. koht õp Gert Voomets
 
Tartu linna tehnoloogiaõpetuse konkurss
Kert Lelov (7.a) 1. koht õp Meelis Sulg
Jürgen Puusepp (7.c) 2. koht õp Meelis Sulg
 
Nutispordi Tartumaa finaal
Grethe Guhse (5.d) 1. koht õp Merili Raudmäe
 
Tartu Loodusmaja loomatundmise viktoriin
Annabel Proovel (2.d) 1. koht  õp Laura Kuusik
Ekke Rikka (2.d) 3. koht  õp Laura Kuusik
 
Saksa keele etlemiskonkurss
Roosi-Liis Keskküla (8.b)   õp Maive Meister
 
Tartu ja Tartumaa koolinoorte mälumängusarja 4. etapp
Jakko Turro (9.b), Rikko Turro (9.b), Martin Männiste (9.b), William Pütt (9.b)   õp Jane Pääsukene
 
Tartu Linnaraamatukogu Põhjamaade kirjandusfestival
Elis Lukner (3.b), Mirtel Aal (3.d), Katriina-Luiize Supe (3.e) 2. koht õp Kairi Land, õp Signe Seene, õp Saima Alliksaar
 
6. klasside viktoriin Šotimaa teemal
Johanna-Marie Nöps (6.a), Jan-Erik Kärner (6.b), Liisbeth Vahtrik (6.b) 3. koht õp Liis Leilop, õp Astrid Salumets
 
Tartu linna ja maakonna 1. klasside õpioskuste Kahoot võistlus
Pärtel Väärt (1.a), Uku Maru Evert (1.b) 2. koht õp Ülle Kepler
 
5. klasside tehnoloogia konkurss
Markus Purge (5.d) 2. koht õp Meelis Sulg
 
8. klasside tehnoloogia konkurss
Maario Libek (8.a) 3. koht õp Meelis Sulg
Karl Markus Kurs (8.b) 4. koht õp Meelis Sulg
 
Võistkondliku matemaatikavõistluse „Nuputa” piirkonnavoor
Jan-Erik Kärner (6.b), Rasmus Zirel (6.c), Kaspar Allas (5.b), Mirtel Vaasa (5.a) 2. koht õp Ülle Puusepp, õp Riivo Rivimets
Liisbet Vahtrik (6.b), Grete Tsäro (6.c), Rebeka Tiirmaa (5.c), Ott Tera (5.c)   õp Ülle Puusepp, õp Riivo Rivimets
Kert Lelov (7.a), Marleen Tipka (7.a), Ivar Peeling (7.a) 5. koht õp Ülle Puusepp
 
FIRST LEGO League Lõuna-Eesti eelvoor
Kevin-Richard Jõgi (8.a), Hendrik Pajur (8.a), Rainis Puusepp (8.b), Kert Lelov (7.a), Villem Leito (7.a), Markus Tõnson (7.c), Kristjan Kruus (7.c), Jürgen Puusepp (7.c), Kermo Teeväli (6.a) Lõuna-Eesti meister
Robotimäng I koht
õp Priit Pensa
Heinrich Ritso (4.b), Richard Ritso (4.b), Tormi Evert (3.a) Põhiväärtused I koht õp Priit Pensa
 
Tartu linna 9. klasside vene keele kõnefestival
Marleen Rohtmets (9.b), Robin Aus (9.b), Ketlin Naarits (9.b)   õp Svetlana Galatš
 
Tartu Linnaraamatukogu Noortekohviku kirjandusviktoriin
Martin Männiste (9.b)   õp Jane Pääsukene
 
Tartu Linnamuuseumi XVI koolinoorte mälumängu võistkondlike Eesti Meistrivõistluste Tartumaa ja Tartu linna eelvoor
Robin Aus (9.b), Krisliin Rohtla(9b), Ene-Ly Roosimaa (9.b), Mari-Ly Roosimaa (9.b)   õp Jane Pääsukene
Kristiina Ernits(9.b), William Pütt (9.b), Jakko Turro (9.b), Rikko Turro (9.b)   õp Jane Pääsukene
Martin Männiste (9.b), Marten Karri (9.b), Joosep Hubel (9.b) ja Robin Aleks Kavald (9.b)   õp Jane Pääsukene
 
Tartu Aleksander Puškini Kooli intellektuaalne mäng “Õpilane – noor uurija”
Kristiina Ernits (9.b), Markus Kruusla (9.a), Karl Kristofer Haljand (9.a), Martin Männiste (9.b), Robin Aus (9.b)   õp Joana Jõgela
 
GIS-päeva võsitlus Tartu koolidele
Robin Aleks Kavald (9.b), Robin Aus (9.b), Jan-Erik Lai (9.b) 2. koht õp Priit Pensa, õp Tiina Mets
Nora Liis Kavald (8.b), Mari Helen Aader (8.b), Kerli Jürimäe (8.b)   õp Priit Pensa, õp Tiina Mets
 
Fotoorienteerumine „Tunne Karlovat“
Liisbeth Laanemets (8.a), Nora Liis Kavald (8.b), Kerli Jürimäe (8.b) eripreemia õp Jane Pääsukene 
 
Vene laulu festival
Emma Katrina Siigur (7.a), Liisbeth Laanemets (8.a), Anna Rosenthal (8.a), Nora Liis Kavald (8.b), Rasmus Kuusk (7.a), Kert Lelov(7.a), Noora Nukka (7.a)   õp Natalia Zinakova, õp Jekaterina Mark, õp Svetlana Galatš, õp Mare Vakker
 

 

Lisainfo