SPORDIVÕISTLUSED

 

Riiklikud spordivõistlused

 
Eesti Koolispordi Liidu ujumisvõistlus
Ksenia Bažanova (5.b; 50 m vabalt ja 50 m rinnuli)  1. koht
1. koht
õp Mariann Rajang
Adeele Roop (4.e; 50m selili ) 2. koht õp Mariann Rajang
Kristo Rannik (6.b; 50m vabalt) 2. koht õp Mariann Rajang
Grete Tsäro (7.c; 50m vabalt) 3. koht õp Mariann Rajang
Sten-Artti Prans (8.b; 50m vabalt) 3. koht õp Mariann Rajang
Grete Tsäro (7.c), Mirtel Vaasa (6.a), Ksenia Bažanova (5.b), Adele Roop (4.e), Helena Maddison (4.c), Kertu Rannik (4.c); 6x50 m teateujumine 6. koht õp Mariann Rajang
Sten-Artti Prans (8.b), Kristjan Rüüson (8.b), Kristo Rannik (6.b), Kristjan Reivart (6.c), Rasmus Maddison (2.a), Sebastian Buccolini (3.b); 6x50 m teateujumine 6. koht õp Mariann Rajang
Gete Jürgenson (4.b), Mirjam Kittus (3.e), Mairold Pärn (1.a), Karl Koka (4.b), Saara Torm (6.c)   õp Mariann Rajang
 

Piirkondlikud spordivõistlused

 

Tartu õpilaste sisesõudmise võistlused 6.-7. klass

Grete Tsäro (7.c), Katriin Kalpus (7.c), Lisette Grossberg (6.a), Sandra Plink (7.c) 8. koht õp Mariann Rajang
Saskia Jõgever (7.b), Siret Pent (7.b), Keidi Raissar (7.b), Victoria Bašmanov (7.b)   õp Mariann Rajang
Rasmus Zirel (7.c; 6. koht), Marten Padar (7.a), Reno Palloson (7.c), Renar Joonas (7.a) 5. koht õp Gert Voomets
 

Tartu õpilaste sisesõudmise võistlused 8.-9. klass

Annemai Rajang (9.a), Sille Aksalu (8.a), Mari-Helen Aader (9.b), Kathy Carmela Klassen (9.b)   õp Mariann Rajang
Kristho Kaldmaa (8.c; 6. koht), Madis Terandi (8.b), Ricard Vardja (8.a), Andero Väikene (9.b) 6. koht õp Gert Voomets
 

Tartu linna ja maakonna 3x3 korvpalli meistrivõistlused

Mikk Marten Hänni (2.a), Hans Erik Hänni (4.c), Robert Käärik (4.d), Martin Vels (5.d) 2. koht õp René Sepp, õp Gert Voomets
Oliver Peemot (6.b), Rasmus Rives (6.d), Kermo Teeväli (7.a), Rasmus Zirel (7.c) 4. koht õp René Sepp, õp Gert Voomets
Remy Laul (9.a), Gustav Rootsmäe (9.a), Olaf Rebane (9.a), Andero Väikene (9.b) 5.-6. koht õp René Sepp, õp Gert Voomets
 

Tartu koolide karikavõistlused kergejõustikus

Annabel Rohtla (7.b), Meribel Rohtla (7.b), Sanne Laas (7.b), Liisa-Lotta Laan (6.d) 6.-7. klassi tüdrukute 4 x 200 m teatejooks 3. koht õp Mariann Rajang
Liisa-Lotta Laan 60 m 4. koht õp Mariann Rajang
Meribel Salmistu (6.a) 600 m, Lisette Grossberg (6.d) kaugus, Claudia Emma Reino (8.c) kaugus, Marian Orrin (8.c), Annemai Rajang (9.a) kuul, Kätri-Liis Kartau (9.b) teatejooks, Kerli Jürimäe (9.b) teatejooks, Kathy Carmela Klassen (9.b) teatejooks   õp Mariann Rajang
Gabriel Soome (8.b) 60 m 4. koht  õp Gert Voomets
Renno Merenäkk (8.c) 600 m 5. koht  õp Gert Voomets
Gustav Rootsmäe (9.a) kõrgus 4.-5. koht  õp Gert Voomets
Ricard Vardja (8.a) kuul 6. koht  õp Gert Voomets
 

Tartu linna meistrivõistlusted jalgpallis

Gert Männiste (5.c), Den Startšenko (5.c), Aron Künnapuu (5.d), Egor Künnapuu (5.d), Kristen Plaado (5.d), Rasmus Antsi (4.e), Christofer Nerman (4.d), Joonas Bitter (4.a), Stiv Starovoitov (4.a) 9. koht õp Gert Voomets
Markus Ummik (8.a), Aron Ardi Tammekänd (8.a), Gregor Jüriado (8.b), Raido Villiko (8.b), Rene Lai (8.b), Remy Laul (9.a), Marcus Ehte (9.a), Mikk Robin Laarman (9.a), Carl Torn (9.b), Art Richard Müürsepp (9.b), Magnus Kombo (9.b), Emil Banner (9.b), Romet Kõiv (9.b), Andero Väikene (9.b) 5.-6. koht õp Gert Voomets
 

Eesti Koolispordi Liidu valikorienteerumisvõistlused

Rasmus Kraav (4.e), Krete Siimsaare (4.c), Sandra Ilves (5.c), Mia Sorgus (6.a), Jan Erik Kärner (6.b) (6.-7. kl P 4. koht), Sten- Marten Helerand (6.d), Sandra Plink (7.c), Lizette Saaremaa (7.c), Renno Merenäkk (8.c) (8.-9. kl P 4. koht)   õp Mariann Rajang  
 

Tartu koolidevahelised teatejooksuvõistlused

Annabel Rohtla (7.b), Meribel Rohtla (7.b), Victoria Bašmanova (7.b), Sanne Laas (7.b), Keidi Raissar (7.b), Grete Tõnismäe (7.b), Marii-Eliise Ats (7.b), Liisbet Vahtrik (7.b), Mirtel Vaasa (6.a), Luisa Soome (6.a), Kärt Toots (6.a), Hanna Karileet (6.a), Liisa Hunt (7.a), Karoliina Rooden (7.a), Johanna Marie Nöps (7.a), Liisa-Lotta Laan (6.d), Meribel Salmistu (6.d), Grete Tsäro (7.c), Marianne Sugasepp (7.c), Katriin Kalpus (7.c), Lizette Saaremaa (7.c)     õp Mariann Rajang  

 

Lisainfo