SPORDIVÕISTLUSED

 

Riiklikud spordivõistlused

 
 
     
 

Piirkondlikud spordivõistlused

 
Tartu koolide karikavõistlused kergejõustikus
Kirsi Toode (7.a) kaugushüpe
2. koht
 
Liisa-Lotta Laan (9.d) kõrgushüpe
3. koht
 
Janeli Reimand (7.c), Katriin Kartau (7.c), Katariina Babin (7.c), Liisa-Lotta Laan (9.d) 4x200m
3. koht
 
 
Tüdrukute rahvastepallivõistlused Dumle auhindadele
Kertu Vähk (5.a), Luisa Leming (5.a), Pille Savisaar (5.b), Maribel Mäesepp (5.c), Karola Ernits (4.b), Emma Kuntu (4.b), Luise Remmel (4.c), Maria Käärik (4.c) 7.-9. koht õp Liisi Vister, õp Evaliis Seiler, õp Mariann Rajang, õp Maris Tamm
Laura Tsäro (3.c), Lisanna Teppo (3.c), Ronja Gurba (3.c), Isabella Salusaar (2.b), Emma Visnapuu (3.a), Kristina Babin (3.a), Adele Suviste (3.a), Liise-Marii Jalukse (3.a), Kärt Tammur (3.b) 3. koht õp Liisi Vister, õp Mariann Rajang
 
Tartu saalihoki karikavõistlused
Priidu Isak (3.b), Kaspar Hell (3.b), Sten Uiboupin (3.b), Jonas Idavain (3.d), Uku Vaiksaar (3.d), Remi Jürimaa (3.d), Silver Hõbe (3.d) 5. koht õp Liisi Vister, õp Evaliis Seiler
Karl Johann Haabma (6.b), Marten Läll (6.c), Gustav Läll (6.e), Christofer Nerman (7.d) 5.-6. koht õp Gert Voomets
Martin Lääniste (4.a), Robert Martin Ird (4.d), Georg Suviste (5.a), Pärtel Väärt (5.a), Johannes Rakko (5.c), Lauri Lepist (5.d) 1. koht õp Gert Voomets
Eliise Kiivikas (4.d), Arabella Kutsar (4.d), Elise Tõnisson (4.d), Selena Sarnit (4.d), Mariliis Lume (4.d), Luisa Leming (5.a), Marleen Uibo (5.b) 4. koht õp Evaliis Seiler, õp Maris Tamm
Anette Pintson (8.b), Mirell Läll (8.b), Birgit Sõber (8.b), Laura Põldma (8.b), Meribel Uibo (8.b), Gertrud Laan (8.b) 7.-8. koht õp Evaliis Seiler
Kaspar Allas (9.b), Kristajan Troon (9.a), Andreas Pehka (9.c), Tõiv Uibo (9.c), Ott Tera (9.c), Ralf Kask (8.a) 2. koht õp Gert Voomets
 
Tartu koolide meistrivõistlustel jalgpallis
Marten Laanemaa, Kert Kristjan Kiss, Armin Kivi, Lauri Lepist, Johannes Rakko, Kristo Taaniel Rämmer, Jakob Gurba, Alexander Vikman, Ronan Kivi, Ranno Kupper 3. koht õp Gert Voomets
Mait Vaino, Oliver Peemot, Kaspar Allas, Martin Iljin, Tanel Vilper, Endi Banner, Oskar Valter, Kristo Rannik, Crister Andresson, Tõiv Uibo 3. koht õp Gert Voomets
 
Tartu koolide Teatejooksude päev 8.-9. klasside poisid ja tüdrukud 15+15 30x60m
Liisa-Lotta Laan, Anett Mägi, Hettel Haava, Kaisa Tikk, Laura Lainemäe, Hanna Karileet, Saara Torm, Lisette Grossberg, Hanna Karileet, Mirtel Vaasa, Kärt Toots, Sandra Ilves, Andra Teesalu, Kedilin Rägo, Meribel Uibo, Maxim Vikman, Oliver Peemot, Martin Iljin, Kristo Rannik, Andres Luka Uksov, Mait Vaino, Tanel Vilper, Andreas Pehka, Kristjan Reivart, Jaan Gregor Kiisk, Kristjan Troon, Artur Sisask, Crister Andresson, Gert Männiste, Kristjan Sütt 2. koht õp Gert Voomets, õp Evaliis Seiler, õp Maris Tamm, õp Mariann Rajang, õp Liisi Vister
 
Tartu koolide Teatejooksude päev 8.-9. klasside poisid 4x400m
Kristjan Troon, Maxim Vikman, Tanel Vilper, Kristjan Reivart 3. koht õp Gert Voomets
 
Tartu koolide Teatejooksude päev 8.-9. klasside tüdrukud 4x400m
Liisa- Lotta Laan, Hanna Karileet, Sofia Kõivumägi, Ksenija Bažanova 6. koht õp Evaliis Seiler, õp Maris Tamm, õp Mariann Rajang, õp Liisi Vister
 
Tartu koolide Teatejooksude päev 6.-7. klasside tüdrukud 20x60m
Janeli Reimand, Säde Lindma, Erlika Raeste, Railis Merenäkk, Alise Palu, Liisbet Tobre, Kirsi Toode, Stella Brita Allas, Meriliis Grossberg, Meribell Grossberg, Adele Roop, Perla-Mia Vint, Gerda Linsi, Mariann Ummik, Liisbet Hirv, Tii Lindma, Melinda Männiste, Mia Sula, Mirell Puik, Laura Kallemaa, Katriin Kartau 5. koht õp Evaliis Seiler, õp Maris Tamm, õp Mariann Rajang, õp Liisi Vister
 
Tartu koolide Teatejooksude päev 6.-7. klasside poisid 20x60m
Marten Läll, Ekke Rikka, Kristofer Ternitski, Robin Truija, William Viitla, Christofer Nerman, Oskar Muul, Rasmus Purge, Joosep Torm, Karl Johann Haabma, Oliver Tamm, Sverre Kikerpill, Oliver Uba, Liivar Lätt, Steven Tartes 5. koht õp Gert Voomets

Lisainfo