Eelmisel nädalal, neljapäeval ja reedel, toimus Käärikul esimene mängujuhtide sügislaager. Kohale oli kutsutud üle 100 (!) mängujuhi ja mentori, 21. erinevast Liikuma Kutsuvast Koolist üle Eesti.

Laager algas põnevate kogemuslugude jagamisega, mille raames jagasid mängujuhid üksteisele häid nippe, kuidas mänguvahetundi veel paremini korraldada. Samuti said meie kooli mängujuhid jagada suurel laval oma kogemusi ning mängujuhtide nõuandeid. Päeva jätkudes anti liikumislabori poolt mängujuhtidele mitu ideed, kuidas peale mängude juhtimise veel vahetundi sisustada saaks. Läbi sai proovitud off-road rattarada ja selle ülespanek, mängiti tänavareketit ning tehti imevigureid tsirkuse töötoas. Õhtu lõppes vahva slackline-show ja seltskonnamängude mängimisega.

Teisel päeva hommikul, samal ajal kui mentorid stressi maandasid, tehti mängujuhtidega värskendav matka ümber Kääriku järve. Kõhud kenasti täis söödud, arutleti selle üle, millised võiksid olla mängujuhtide ühised tegevused ja kokkusaamised ning kuidas võiks neid tubli töö eest esile tõsta. Enne väljateenitud puhkusele saamist, jõuti läbi mängida enda meisterdatud vahenditega bassalo- ning põnev maastikumäng.

Veeriku kooli mängujuhtidest osalesid üritusel Emma Katrina Siigur, Minna Lepik (mõlemad 8.a), Grete Tõnismäe, Marii-Eliise Ats (mälemad 7.b) ja Liina Riin Jõgi (8.a). Õpilastega oli kaasas huvijuht Egle Saarepere.

 

Vaata pilte siit - https://www.dropbox.com/sh/aaf2ntwjmvttuqi/AABllMtcyV8JYz4Kgegm9MRea?dl=0

 

 

 

Lisainfo